JJSZ

Eddigi konferenciák:

JJKonf 2014.
JJKonf 2013.
JJKonf 2012.
JJKonf 2011.
JJKonf 2010.
JJKonf 2009.
JJKonf 2005.

Juhász Jenő Konferencia 2009.

2009. február 18-19. (szerda-csütörtök)
Helyszín: A019-os terem

A konferencia programja:

Február 18. szerda
15:45 J.J. Konf. megnyitó (Dr. Bachmann Bálint, dékán) [Pollack Aula]
16:00 Projektek bemutatása [A019]
Név Projekt Mentor
16:00-16:20 Képesi Anita Szabadfelhasználású tér Horváth Magdolna
Medvey Borbála
16:20-16:40 Márton János Az alföldi tanyavilág múltja, jelene és hogy legyen jövője (fejlődési lehetőségei) Dr. Hübner Mátyás habil.
16:40-17:00 Csányi Eszter Kültéri közösségi tér kialakítása a Pollack területén Németh Pál DLA
Kelemen Sándor
Kernya Róbert
17:00-17:20 Dancs Tamás Környezetpszichológia Tamás Anna Mária
Zilahi Péter
17:20-17:50 Szünet
18:30-18:50 Tőrös Ágnes Beton Rétfalvi Donát DLA
18:50-19:10 Czuck Ágnes Ötletek, tervek és költségvetés kidolgozása az Építész Stúdió előtti selejtraktár helyének hallgatói célú hasznosítására Medvegy Gabriella DLA
Gál Renáta
Hornok Anna
László Zsolt
19:10-19:30 Fekete Attila Kétkerekű urbanizáció – A pécsi kerékpárutak fejlesztési lehetőségei Dr. Kovács Orsolya habil., Németh Pál DLA, Csaba Ders
Rácz István
Február 19. csütörtök
16:00 Projektek bemutatása [A019]
Név Projekt Mentor
16:00-16:20 Gyuricza János Konténerépületek Rohoska Csaba DLA habil.
Tóth Bernadett
Kernya Róbert
16:20-16:40 Őszi László Fenntartható építészet

16:40-17:00 Kis Anna Hogyan építkezik egy biológus? ELTE Bolyai Kollégium
17:00-17:20 Miskovicz Katinka Japán épitészet

Séllei Enikő
Szádvári Andrea
Schram Zsuzsanna
17:20-17:50 Szünet
17:50-18:10 Pintér Gergő Atomhasadás, DNS, topológia és szürrealizmus - a természettudomány új eredményei Salvador Dalí munkáiban ELTE Bolyai Kollégium
18:10-18:30 Rév Bence Modern magyar építészet a két világháború között Opánszky Tamás
18:30-18:50 Sasfalvi Niké Építészet és szobrászat kapcsolata Németh Pál DLA
Sümegi Ramóna
18:50-19:10 Strenner Balázs Hiperbolikus Escher-grafikák ELTE Bolyai Kollégium
19:10-19:30 Dénes Mátyás Falurehabilitáció – Kán Széll Attila Béla DLA
Gellért Bálint